Meklēt dziesmas Tops Par mums Pievienot jaunu dziesmu
Par mums
Sveiks viesi! Pieteikties vai Reģistrēties

1998.gada vasarā dzima ideja izveidot internetā datu bāzi, kurā katram interneta lietotājam ir dota iespēja ievietot sev zināmas dziesmas tekstu kopējā datu bāzē, bet katram, kas vēlas — meklēt interesējošās dziesmas vārdus. Kaut arī pasaulē dažādas dziesmu tekstu datu bāzes nav retums, šī bija pirmā, kura ir paredzēta tikai latviešu dziesmām (un reizēm latviešu izpildītāju dziesmām citās valodās).

Dziesmas.lv projekta autors un sākotnējais realizētājs bija Ints Balodis, bet tehniskais realizētājs — Lauris Vāvere, taču no 2010.gada sākuma dziesmu krātuve ir pārgājusi ASV dzīvojošās latvietes Ārijas Kalns īpašumā.

Ārija Kalns Ārija Kalns - Es augstu vērtēju idejas autoru vēlmi apkopot latviešu tautas kultūras mantojumu un padarīt dziesmas pieejamas visiem Latvijas dziedāt gribētājiem. Latviešiem patīk dziedāt, bet laikā, kad datori un internets tiek lietots katrā mājā, šāda krātuve palīdz ātri atrast vajadzīgo dziesmu lai varētu to dziedāt, mācīt bērniem un mazbērniem. Labprāt gribēju piedalīties šīs krātuves uzturēšanā, tāpēc esmu ļoti priecīga, ka krātuves bijušie saimnieki piekrita to atdot man. Ceru, ka, kaut arī no tālienes, varēšu dot savu ieguldījumu latviešu tautas kultūras mantojuma saglabāšanā. Šī krātuve nekad nav bijusi naudas pelnītājs un arī turpmāk tā kalpos tikai lai nepazustu latviskais gars un saglabātos vērtības, kas mūs raksturo kā nāciju. E-pasts: Arija.Kalns@gmail.com
2010 Ārija Kalns (Par ideju un krātuves aizsākumu (1998 - 2009) paldies MA-1 Datori)
Par nepieciešamajiem labojumiem dziesmu tekstos un sistēmas kļūdām rakstiet Ārijai Kalns.